کد مطلب: 21937 تعداد بازدید: ۲۰۳

برگزاری نشست با عنوان «آسیب های فضاهاي مجازي» از سوی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا س اصفهان

شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶:۳۰
نشستی با عنوان «آسیب های فضاهاي مجازي» با حضور اساتید، کادر و طلاب از سوی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) اصفهان برگزار شد.

حامد آزادي از اساتيد گروه هاديان سياسي در بسيج واحد خواهران این نشست گفت: غرب ديگر نيازي به اين ندارد كه نفوذي هاي خود را به ايران بفرستد، چون خود مردم با شركت در فضاهاي مجازي و ابزارهاي پيشرفته، همه ي اطلاعات خود را در اختيارشان مي گذارند.

وی با بیان اینکه  آمريكا با تمدن اسلامي مبارزه مي كند چون نمي خواهد ظهور اتفاق بيفتد افزود: بايد تلاش كنيم ارتباطات حقيقي مان را از فضاي مجازي جدا كنيم تا فرصت تخليه  اطلاعات شخصي در فضاي مجازي را به دشمن ندهيم.

وي گفت: استفاده از فضاهاي مجازي آسيب هاي فراواني را بر پيكر خانواده ها وارد مي كند، براي نمونه مكالمات خانوادگي كمتر از 17 دقيقه در شبانه روز شده است و اين يك فاجعه است.

آزادي، در ادامه به بيان راهكارهايي براي مقابله با دسيسه دشمن پرداخت و گفت: در خانواده ها بايد اصل حاكميت قانون را فراموش نكنيم، چه موقع از اينترنت، تلويزيون و دیگر وسایل ارتباط جمعی استفاده شود.

وی با تاکید بر  اینکه اصل مسئوليت پذيري فراموش نشود گفت: وظيفه پدر و مادر در خانواده در جهان امروز بسيار سنگين است.

هادي سياسي بسيج واحد خواهران اظهار داشت: خانواده ها بايد آگاهي و دانش داشته باشند تا فريب دشمن را نخورند و اصل الگو سازي فراموش نشود و بايد الگوی افراد خانواده ائمه اطهار(ع) باشند.

وی مديريت زمان،  اصل همراهي خانواده ها با فرزندانشان،  ايمن سازي معنوي در برابر دشمن را نیز خاطر نشان کرد.

 وي در پايان تصریح كرد: ابزارهاي پيشرفته در زندگي هر چيزي را كه افزايش دهد، معنويت را افزايش نمي دهد، بنابراين سعي كنيم آن را از منبع ديگر که همان معارف اسلام و آموزه های ائمه اطهار(ع) است، دريافت و تقويت كنيم.