کد مطلب: 21125 تعداد بازدید: ۲۲۸

بیـانیـه مدیـریت حـوزه علمیـه خـواهـران استـان اصفهـان به منـاسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ۱۳ آبان‌ماه

چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۷:۲۴
شعار مرگ بر آمریکا شعاری منطقی، بر آمده از حقیقت، منطبق بر آرمان‌های انقلاب اسلامی و مظهر برائت از مشرکین است.

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبریحضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی):

آمریکا بخش عمـده مشکلات منطقه است نه بخشی از راه حل مشکلات.

سیزدهم آبان ماه یادآور حماسه پرغرور فرزندان ایران اسلامی در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز مبارزه با استکبار جهانی و همچنین سالروز تبعید حضرت امام‌(ره) و سالروز کشتار دانش آموزان توسط دژخیمان ستمشاهی است. در این بین تسخیر لانه‌جاسوسی از اهمیت خاصی برخوردار می‌گردد چنان که امام عظیم الشأن‌مان، آن حماسه را انقلاب دوم نامیدند.

امسال بزرگداشت این روز در شرایطی برگزار می شود که استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار با توطئه ها و دسیسه ها و تهدید ها و زیاده خواهی های خود خیال نفوذ دوباره بر کشور اسلامی را دارد.


تأمل در واقعیات تلخ امروز منطقه بویژه در روند فتنه داعش و تکفیری‌ها در کشورهای عراق، سوریه و لبنان بیش از هر زمان دیگری نشان می‌دهد آمریکا براساس خوی استکباری و سلطه‌طلبی ذاتی خود مرکز اصلی فتنه و فساد عالم بوده و هرگز با نظامی مردمی و مستقل که مظهر حیات مقتدرانه اسلام عزیز است سر آشتی و دوستی واقعی ندارد و ملت شجاع ایران در چنین شرایطی همچنان ضمن مطالبه تعقیب، محاکمه و مجازات سران کاخ سفید به سبب جنایات چند دهه اخیر در قبال ایران اسلامی در مذاکرات هسته‌ای نیز تنها به رعایت همه‌جانبه حقوق مسلم خود و پایان یافتن تحریم‌های ظالمانه در تمامی سطوح می‌اندیشد.

 

شعار مرگ بر آمریکا شعاری منطقی، بر آمده از حقیقت، منطبق بر آرمان‌های انقلاب اسلامی و مظهر برائت از مشرکین است.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان ضمن اعلام همبستگی مجدد با آرمانها واندیشه های والای امام راحل و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای از عموم مردم اصفهان دعوت می نماید تا با حضور انقلابی ، حماسی و عاشورایی در تظاهرات روز چهارشنبه 13 آبان خشم مقدس و نفرت خود را متحد و یکپارچه و با شعار رسای ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار اعلام و بار دیگر پیام بلند حضرت امام (ره) را در راه مبارزه با استکبار جهانی فریاد زده و برمواضع انقلابی خود علیه آمریکا و استکبار صحه گذارند.