کد مطلب: 20740 تعداد بازدید: ۲۵۴

برگزاری نشست سیاسی با موضوع اهداف شوم آمریکا از سوی مدرسه علمیه خواهران الزهرا س فریدن

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۸:۲۴
نشست سیاسی با موضوع اهداف شوم آمریکا با حضور اساتید،کادر و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) فریدن برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا فراهانی، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فریدن، در  این نشست سیاسی با بیان تاسف به دلیل فاجعه منا گفت: واقعه منا بی کفایتی آل سعود را نشان می دهد، چرا که در ماه حرام هر روز شاهد کشتار مردم یمن هستیم و همچنین در جایی که مأمن است، شاهد کشتار بسیاری از حاجیان حرم امن الهی شدیم.

 وی افزود: حوادث تاریخ مانند واگنهای قطار است که بیرون آن یکی است ولی درون آن نفرات تغییر می کنند، در طول تاریخ انبیا همیشه نبرد حق علیه باطل پیش می آمد.

 نماینده ولی فقیه در ادامه گفت: در زمان جنگ هشت ساله ایران و عراق 43کشور از جمله آمریکا، فرانسه و آلمان مستقیما با عراق همکاری داشتند و علیه جمهوری اسلامی ایران همکاری کردند، زیرا منافعشان در خطر بود.

وی با بیان اینکه با توکل بر خدا و ولایت انقلاب ما به پیروزی ختم شد گفت: همین دشمنان در برهه ای از زمان، تنها راه را برای نابودی ایران، جنگ نظامی می دانستند، اما امروزه از طریق جنگ فرهنگی می خواهند کشور را نابود سازند و بنا به گفته حضرت آیت الله خامنه ای جنگ همچنان ادامه دارد ولی نقشه تغییر کرده است.

 حجت الاسلام فراهانی ادامه داد: یکی از ترفندها در برجام  این است که می خواهند راه نفوذ را به ایران باز کنند و بر فرهنگ و اقتصاد ایران مسلط شوند، چرا که ایران با همه کشورها به غیر از سه کشور که یکی از آن سه کشور آمریکا است، ارتباط دارد.

 وی تصریح کرد: برخی در ایران شعار می دهند که باید با دنیا آشتی کنیم، ولی با توجه به بیانات رهبری که فرمودند مراقب نفوذ باشید و بهترین راه را برای ملت ایران اقتصاد مقاومتی است، باید خیلی مراقب نفوذ آمریکا در ایران باشیم که این مهمترین هدف شوم آمریکا از برجام می باشد.

حجت الاسلام فراهانی در پایان تاکید کرد: با روشنفکری مراقب دسیسه ها و اهداف آمریکا باشیم و با توکل به خداوند کاری کنیم که حضرت بقیه الله(عج) از ما راضی باشد.