کد مطلب: 20737 تعداد بازدید: ۲۲۹

برگزاری نشستی با عنوان پرچمداران بصیرت از سوی مدرسه علمیه خواهران صالحات فولادشهر

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۲:۳۰
نشستی با عنوان پرچمداران بصیرت با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه لنجان ، اساتید، کادر و طلاب از سوی مدرسه علمیه خواهران صالحات فولادشهر برگزار شد.

حجت الاسلام غلامرضا عرب نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه لنجان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فاجعه منا با بیان حدیثی در شان و مقام والای حضرت علی(ع)، دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را  برشمرد و گفت: افزایش حس اعتماد به نفس و خودباوری بین مردم و مسئولان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود.

 وی افزود: تحول در صنایع دفاعی کشور و تکامل سازمان ارتش و سپاه نیز از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود که امام خمینی(ره) یکی از ضروریات انقلاب را تشکیل سپاه پاسداران دانستند.

 وی با بیان اینکه تثبیت اقتدار جمهوری اسلامی دیگر دستاورد است خاطر نشان کرد: اوباما بیان کرده ما ریسک حمله به جمهوری اسلامی ایران را نمی پذیریم و این اقتدار ایران است که به برکت دفاع مقدس از حمله آنها جلوگیری می کند.

 حجت الاسلام عرب، اثبات مظلومیت ایران در دنیا را از دیگر نتایج دفاع مقدس دانست و گفت: جانبازان شیمیایی سند مظلومیت رزمندگان ما در دفاع مقدس هستند.

 وی افزود: صدور انقلاب به کشورهای دنیا، ایجاد الگو برای مردم و دولت های دنیا، حفظ امنیت ارضی کشور جمهوری اسلامی ایران از برکات و دستاوردهای دفاع مقدس و انقلاب بود.

 نماینده ولی فقیه در سپاه لنجان طلاب را به مطالعه کتاب هایی در مورد دفاع مقدس، مخصوصاً کتاب هایی که مقام رهبری تقریظ فرموده اند مثل کتاب 23 نفر توصیه کرد.

 این نشست به همت  هیات پرچمداران بصیرت و پایگاه بسیج طلاب با حضور طلاب خواهر و برادر فولادشهر برگزار شد.