کد مطلب: 20297 تعداد بازدید: ۲۳۶

پیـام مدیـریت حـوزه علمیـه خواهـران استـان اصفهان در پـی فاجعـه سرزمین منـا

شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶:۲۹

مدیـریت حـوزه علمیـه خواهـران استـان اصفهان در لبیک به پیام رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پی فاجعه مصیبت‌بار سرزمین منا با صدور پیامی این مصیبت را به ملت شریف ایران تسلیت گفت.

« آنانی که در سرزمین وحی به شوق کعبه آرزوها گام برداشتند، سختی راه را به پای جای خریدند و در طواف بیت خدا راز دل را بر محبوب برملا کردند. ساعیان صفا و مروه وضوی عشق به آب زمزم گرفته و نماز محبت را بی‌هیچ پرده و حجابی به قبله دل‌ها گزاردند. آنان که برای رضای حق، نفس خویش را به قربانگاه مِنا ‌بردند و شیطان را رمی ‌کردند و همچون ابراهیم میثاقی بزرگ با خلیلشان بستند و بقیع یادگار فاطمه(س) و چهار خورشید غریب را به اشک دیدگان شست‌وشو ‌دادند فاجعه‌ی مصیبت‌بار در منا، سبب شد تا چشم‌های منتظر خانواده و عزیزانشان از اشک مالامال و دل‌هاشان به سوگ بنشیند. روح پاکشان با ائمه معصوم(ع) محشور و حجشان مقبول باد.

مدیـریت حـوزه علمیـه خواهـران استـان اصفهان با لبیک به پیام ولی فقیه و مقتدای ملت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی که سه روز عزای عمومی اعلام کردند به سوگ خواهد نشست و باعرض تسلیت به خانواده‌های معظم و معزز جانباختگان و ملت شریف ایران برای جانباختگان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان شکیبایی و اجر عظیم و شفای عاجل آسیب‌دیدگان و مجروحان را از درگاه خداوند منان مسألت می‌نماید».