کد مطلب: 19486 تعداد بازدید: ۲۳۲

اعزام مبلغان حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان همزمان با ماه مبارک رمضان

یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۵:۵۵
مبلغان حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان همزمان با ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان برای امر تبلیغ اعزام شدند.
خانم بهشتی معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان گفت : یکی از مهمترین راهکارهای تقویت مبانی دینی مردم و به ویژه جامعه بانوان آموزش و تبلیغ و ترویج آموزه های دینی است .
 وی با تاکید بر تاثیر گذاری تبلیغ و ترویج در فرآیند رشد و توسعه فرهنگ دینی و اسلامی وبا توجه به مسئله تبلیغ بخصوص در ایام ماه مبارک رمضان به جهت تاثیر گذاری بیشتر و فضای روحانی ماه مبارک رمضان باید موقعیت ها را دریافت.
خانم بهشتی اظهار داشت: جایگاه رفیع قرآن در هدایت جامعه اسلامی بر کسی پوشیده نیست و اگر کلام وحی در ماه میهمانی خداوند باشد بر جان انسان ها تاثیرات بیشتری خواهد گذاشت.
وی افزود: حوزه علمیه خواهران به عنوان پرچمداران فرهنگ ناب قرآنی در جامعه در این زمینه وظیفه بسیار خطیری را برعهده دارند.
معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان افزود: استان اصفهان با توجه به اهمیت ماه مبارک رمضان با اعزام 825 نفر از مبلغان و کارشناسان قرآنی با شروع ماه صیام و مهمانی حق‌تعالی در مساجد کانون های قرآنی ، پایگاه های بسیج و مجامع عمومی با برگزاری 17322 جلسه تفسیر قرآن کریم و 21015 جلسه جزء خوانی و 7106 جلسه آموزشی قرآن کریم در کل استان اصفهان به این امر مهم پرداختند .