کد مطلب: 16039 تعداد بازدید: ۴۸۶

بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر ص

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۵:۴۲
بسم الله الرحمن الرحیم
 
يُرِيدُونَ أَن يُطْفِئُوا نُورَ اللَّـهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّـهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿٣٢﴾ .
سوره توبه آ یه ۳۲

بار دیگر دست پلید و هتاکانه جاهلیت مدرن از آستین ابوجهل های زمان بر آمد و با هدف تخطئه خورشید عالمتاب رحمت و مهربانی، احساسات و عواطف جهان اسلام و بلکه آزاد اندیشان جهان را جریحه دار کرد.
گسترش روز افزون اسلام در قلب اروپا، آمریکا و غرب به ظاهر متمدن، اربابان زر و زور و تزویر را به صرافت انداخته است تا با تحریف اسلام ناب محمدی سلطه جابرانه خود را چند روزی دوام بیشتری بخشند. مدعیان حقوق بشر که فریاد وا بشریت شان از طریق رسانه های شیطانی جبهه کفر گوش فلک را کر نموده است کجایند تا براساس همان حقوق غربی، اهانت به بهترین بنده، سید الکائنات، اشرف الانبیاء، حبیب خدا، رحمه للعالمین حضرت محمد مصطفی (صلوات الله و سلامه علیه) را محکوم نمایند؟
اهانت به پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم)اهانت به تمام ادیان و مسلمین جهان است و دشمنان اسلام  گمان می کنند که با این اهانت،می توانند از عشق و علاقه مسلمین به پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله وسلم)و اسلام بکاهند و تفکرات ما را نسبت به اسلام و رهبران الهی تغییر دهند اما نمی دانند که سخت در اشتباهند و این اهانت،باعث بیداری هر چه بیشتر مسلمین و بلکه گامی دیگر برای نزدیک شدن استکبار جهانی به نابودی است.
مدیران،اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان این حرکت وقیحانه ی شیطانی را به شدت محکوم نموده و همراه و همدل با سایر مسلمانان جهان، با حضور پرشور، آگاهانه، گسترده و بصیرتمند خود در تظاهرات سراسری اعتراض آمیز علیه اهانت به پیامبر اعظم و ادیان الهی و پیروان آنان؛ همزمان پس از اقامه نماز جمعه در سراسر استان فریاد عدالت، محبت و مودت و صلح و آزادی دین مبین اسلام و مکتب سراسر نورانی رسول الله را فریاد کرده و وحدت و اتحاد و همبستگی مسلمانان، آزادگان، آزاد اندیشان و حقیقت طلبان جهان را به نمایش می گذاریم و مصرانه خواهان عذر خواهی دولت های مذکور از جامعه بشریت و مجازات این عناصر بی اعتقاد و لامذهب است.
وَ العاقِبةُ لِاَهلِ التَّقوي وَ اليقين