کد مطلب: 15520 تعداد بازدید: ۳۹۵

برگزاری نشست سیاسی از سوی مدرسه علمیه خواهران الزهرا المرضیه س اصفهان

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۲:۵۱
نشست سیاسی تحت عنوان تفکر وهابیت و نقش شیعه افراطی در براندازی اسلام با همکاری پایگاه بسیج مکتب الزهرا(س) با حضور 70 نفر از طلاب در مدرسه علمیه خواهران الزهرا المرضیه(س) اصفهان برگزار شد.
روح الله رفعتی پور، هادی سیاسی سپاه صاحب الزمان اصفهان در نشست سیاسی تفکر وهابیت و نقش شیعه افراطی در براندازی اسلام گفت: امروز جهالت و نادرستی تفکر وهابیت و شیعه افراطی برای همه روشن است و باطل بودن آن نیز محرز است.
 
وی با بیان اینکه همین تفکرات تندروی آنها باعث تشکیل گروه هایی مثل القاعده، الجهاد، داعش و النصره شده است، اظهار داشت: متاسفانه شیعه افراطی امروز در دین بدعت هایی را وارد کرده که موجب وهن دین اسلام شده است.
 
رفعتی پور افزود: امروز در بحث شیعه با داعشی مواجه هستیم که با گفتن لا اله الا الله و محمد رسول الله سر شیعیان را می برند و ممکن است فردا علی الهی شوند و سر ببرند.
 
وی افزود: گروه های تکفیری و افراطی قمه زنی انجام می دهند و می گویند ما فقط در محرم قمه نمی زنیم، در زمانی قمه می زنیم که مناسبتی باشد و این تصاویر را در سطح دنیا منتشر می کنند تا جهانیان  از شیعه وحشت زده شوند.
 
رفعتی پور تصریح کرد: سیاست های غرب نیز  توانسته  به شکل حداکثری از فعالیت این افراط گرایان در راستای منافع و تحکیم مبانی نظام سلطه استفاده نماید.
 
وی با اشاره به پرسش بی اساس آنها مبنی بر اینکه چرا مراجع تقلید شیعیان  قمه زنی را حرام می دانند در حالی که مراجع متخصص ما آن را لازم می دانند، اظهار داشت: وقتی به آنها گفته می شود ما باید در مسائل از معصوم حجت داشته باشیم در جواب می گویند اجازه  معصوم بر ما لازم نیست.
 
هادی سیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: دلایل و تفکرات آنها هیچ مبنای دینی و اسلامی  ندارد و وهابیت مهم‌ترین مانع تحقق وحدت جهان اسلام است و سرسپردگی رهبران برخی از کشورهای اسلامی نیز ابزار کارآمدی برای غرب است که سرمایه‌های جهان اسلام را دراختیار غرب قرار می‌دهد.
 
وی افزود: شیعه افراطی امروز در دین بدعت هایی از جمله ایام رفع القلم، عزای سُم و روز عزای خار را وارد کرده است تا  نمایش خشنی از دین راه  اندازند.
 
وی ادامه داد: وهابیون در قضیه کربلا می گویند این حادثه کار عشق بوده است و نه کار عقل و  این در حالی است که از دیدیگاه مکتب شیعه حماسه کربلا کار عقل است.
 
رفعتی پور همچنین به نتایج پرونده  اسید پاشی در اصفهان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این قضیه به جای خوبی رسیده است و بعد از اعلام نتایج نهایی خواهید دید که چه دست هایی در کار بوده است.