کد مطلب: 15243 تعداد بازدید: ۵۰۳

معاون شهرستان‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور:

نفوذ دشمن به خانه ها با شبکه های اجتماعی/تذکر 23 ساله رهبر در مورد تهاجم فرهنگی

چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۸:۴۹
معاون شهرستان‌های حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: در جنگ نرم امروز نفوذ دشمن از طریق شبکه های اجتماعی به حریم خصوصی خانه هایمان صورت می گیرد و رهبر انقلاب به مدت 23 سال است که در مورد تهاجم فرهنگی تذکر می دهند.
حجت‌الاسلام رسول ابراهیمیان امروز در نشست پاییزه مدیران و فرمانده هان بسیج مدارس علمیه خواهران استان اصفهان اظهار داشت: جلسات امن و راحتی که امروزه ما برگزار می کنیم حاصل خون شهدا است و این انقلاب به راحتی به دست نیامده و باید ارزش آن را بدانیم.
وی با اشاره به تشکیل بسیج به دستور امام راحل در سال 58 افزود: بسیجی نه پولی می گرفت و نه به دنبال پست و مقام و جایگاه اجتماعی بوده و هست و هر جا که لازم باشد برای انقلاب فداکاری می کند و حضور پررنگ خودش را به اثبات می رساند.
ابراهیمیان با بیان اینکه از 13 سال پیش دشمن با تشکیل گروه های گلدکیست و چگونگی عضوگیری بر روی مردم کار کرده اند، تصریح کرد: اکنون مردم به راحتی با برنامه های طراحی شده اسرائیل که همان شبکه های اجتماعی بر روی گوشی های همراه است به راحتی عضوگیری می کنند و تمامی اطلاعات خود را در اختیار آنها قرار می دهند.
وی اضافه کرد: اکنون دشمنان اسلام دیگر با جنگ سختی که همراه با تیراندازی و مقابله آنها در مرزها باشد به سراغ مردم نمی آید بلکه با نرمی و آهسته و با آغوشی باز و زیبا به خانه های ما نفوذ کرده بدون اینکه مطلع باشیم و زمانی که ضربه زده شد متوجه آن می شویم.
معاون شهرستان‌های حوزه‌های علمیه خواهران کشور تاکید کرد: با بصیرت افزایی می توان به مبارزه با این جنگ رفت و به موقع وارد عمل شد.
وی گفت: تواتر در اصول یقین آور است و حجیت دارد و مساله ای که به کرار شنیده شود احساس راستی به مردم دست می دهد.
ابراهیمیان با اشاره به صحبت های 23 ساله رهبر معظم انقلاب در مورد تهاجم فرهنگی خاطر نشان کرد: ایشان از زمان ریاست جمهوری تا کنون هر ساله بر بحث تهاجم فرهنگی و مبارزه با این جنگ نرم تاکید داشته اند.
وی یادآور شد: 400 حوزه علمیه خواهران در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند و 6 هزار طلبه شاغل در استان اصفهان داریم و این در حالی است که اصفهان بیشترین آمار طلبه و حوزه را به خود اختصاص داده است.