کد مطلب: 15071 تعداد بازدید: ۵۴۸

برگزاری نمایشگاه کتاب از سوی مدرسه علمیه خواهران الزهرا المرضیه س اصفهان

سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۹:۳۴
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی مدرسه علمیه الزهرا‌ المرضیه(س)اصفهان با مشارکت بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه برادران استان اصفهان اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب نمود.
اشرف صدر ارحامی مدیر مدرسه علمیه الزهرا المرضیه(س)اصفهان هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی طلاب با تازه‌های کتاب، اهمیت مطالعه و کتابخوانی و سوق دادن مطالعات در زمینه های غیر درسی عنوان کرد.    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا المرضیه(س)اصفهان گفت: نمایشگاه کتاب با ارائه کتاب هایی با عناوین مختلف از جمله کتاب های اخلاقی، مهدویت، عقاید، تربیتی، روان شناسی، فرق و مذاهب، تفسیری، عرفانی، اینترنت و فضای مجازی با 30 درصد تخفیف خرید در اختیار طلاب و عموم مردم قرار گرفته است.
خانم صدر ارحامی اجراي مسابقه کتابخواني، ایستگاه مطالعه سیار در فضای مدرسه ، اهدای کتاب به بازدید کنندگان، نصب نرم افزار کاوش در سیستم های موجود در کتابخانه ویژه جستجوی کتاب را از دیگر برنامه‌های اجرا شده در نمایشگاه کتاب عنوان کرد.
وی در پایان یادآور شد: بازدید از کتابخانه امیر المومنین(ع) از مهمترین برنامه های اجرا شده در هفته کتاب و کتابخوانی بود که در این بازدید طلاب با کتب غنی و دست اول خطی موجود در این کتابخانه آشنا شدند.