برگزاری نشست اخلاقی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء اصفهان

دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵:۵۹

حجت الاسلام حسینی: جاهلیت تمدن امروز به مراتب از جاهیلیت اولی و قبل از اسلام بیشتر است باید دید پیامبراکرم(ص) چگونه با مردم جاهل زمان خود برخورد کردند وچگونه توانستند جامعه رابه جامعه نبوی برسانند.

نشست راهبردهای حقوقی پیشگیری از طلاق برگزار شد

چهارشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹:۲۰

نشست راهبردهای حقوقی پیشگیری از طلاق با حضور استاد هدایت نیا مدیر گروه فقه خانواده سطح۴و تعدادی از اساتید در مدرسه مجتهده امین اصفهان برگزار شد.

مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان به منظور آشنایی بیشتر طلاب با تحقیقات میدانی نشست آموزشی تحقیقات میدانی برگزار کرد.

چهارشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰:۴۰

مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان به منظور آشنایی بیشتر طلاب با تحقیقات میدانی از 44 نفر ازپژوهشگران در زمینه «تاثیر شبکه های اجتماعی بر دینداری دانش آموزان مقطع دبیرستان» در جلسه ای با حضور طلاب و کادر دعوت به عمل آورد تا یافته های خود را در اختیار مخاطبان قرار دهند.

اولین نشست اولیاء طلاب خواهر موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین ره اصفهان برگزار شد و بر فعالیت تبلیغی طلاب در شبکه های مجازی تاکید شد.

چهارشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵:۲۱

نشست اولیاء طلاب خواهر حوزه علمیه مجتهده امین با موضوع مبانی و راهکارهای موثر در تحکیم روابط خانوادگی طلاب در محل سالن اجتماعات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

برگزاری نشست اخلاقی، سیاسی با موضوع انقلابی گری در مدرسه علمیه الزهراء س فریدن

دوشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵:۳۱

نشست سیاسی،اخلاقی با موضوع انقلابی گری با حضور دانش آموختگان در سالن اجتماعات در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن برگزار شد.

برگزاری اردوی زیارتی قم و جمکران ویژه طلاب مدرسه علمیه سیدالشهدا س اصفهان

دوشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۵:۲۹

اردوی زیارتی شهر مقدس قم و شرکت در جلسه اخلاق آیت الله العظمی جوادی آملی از سوی مدرسه علمیه سیدالشهدا (س) اصفهان برگزار شد.

اسلام فرد نادان و جاهل نمی خواهد

دوشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵:۴۴

هادی سیاسی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان گفت: آشنایی با فرهنگ و تاریخ و تمدن اسلامی، تلاش برای تمدن سازی از راه هایی است که ما را از نفوذ دشمن نجات می دهد.

برگزاری جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در استان اصفهان

یکشنبه ۲۶ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷:۱۹

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان از برگزاری جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در این مدیریت خبر داد.

برگزاری نشست علمی پژوهشی با عنوان بسترهای زمینه ساز پذیرش پوشش اسلامی با تکیه بر سوره احزاب در مدرسه فاطمه الزهرا س ویلاشهر

یکشنبه ۲۶ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰:۳۱

نشست علمی پژوهشی با عنوان بسترهای زمینه ساز پذیرش پوشش اسلامی با تکیه بر سوره احزاب با حضور زینب پناهی، استاد کلام و شرکت کننده در دوره گلبرگ حجاب در قم، در مدرسه فاطمه الزهرا(س) ویلاشهر برگزار شد.

برگزاری نشست پژوهشی در مدرسه علمیه نرجس خاتون س شاهین شهر

یکشنبه ۲۶ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵:۴۹

نشست پژوهشی با حضور اساتید، کادر و طلاب در مدرسه علمیه نرجس خاتون(س) شاهین شهر برگزار شد.