باید آگاه به مسائل روز کشور، پیرو ولایت فقیه و گوش به فرمان رهبری باشیم.

سه شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱:۲۸

طلاب مدرسه علمیهخواهران حضرت زهرا (س) خمینی شهر به‌ منظور ارج نهادن به مقام شامخ جانبازان با «آقای محمود جعفری» جانباز 70 درصد هشت سال دفاع مقدس این شهر دیدار نمودند.

هوای نفسانی باعث فساد و نابودی دین می شود

چهارشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷:۵۳

خطیب جمعه دولت آباد گفت : تبعیت از هوای نفسانی بین انسان و خدای تبارک و تعالی حجاب می شود و هیچ حجابی ظلمانی تر و وحشتناک تر از این حجاب نیست.

لزوم رشد متوازن و شکوفایی ظرفیت های مادی و معنوی انسان

چهارشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸:۳۲

استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر از ساحت معنوی خود غافل شویم از ظرفیت عظیمی از معرفت، معنا، اخلاق و از لذت و سرور محروم شده ایم.

لزوم رشد متوازن و شکوفایی ظرفیت های مادی و معنوی انسان

چهارشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵:۱۸

استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر از ساحت معنوی خود غافل شویم از ظرفیت عظیمی از معرفت، معنا، اخلاق و از لذت و سرور محروم شده ایم.

ازدواج وسیله ی رسیدن به آرامش است ولی خودِ آرامش نیست.

چهارشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳:۵۳

نشست خانوادگی با سخنرانی «دکترسید جعفر موسوی» استاد حوزه ودانشگاه و مشاور مذهبی با موضوع "بیان تفاوت های زن ومرد" ویژه ی بانوان طلبه و همسرانشان در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه درچه برگزار شد.

هزینه مقاومت در برابر دشمن از سازش کمتر است

چهارشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵:۰۷

نشست سیاسی با حضور جناب آقای سرهنگ غلامرضایی با موضوع : «بررسی اعلام پایتختی بیت المقدس برای اسرائیل و مسائل مربوط به داعش» در سالن اجتماعات مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین اصفهان برگزار شد.

دست خدا و روح بزرگ حسین بن علی ع کمک کرد تا از فتنه نجات پیدا کنیم.

دوشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲:۴۶

نشست سیاسی با موضوع «کالبد شکافی و بررسی ابعاد فتنه 88 » با سخنران« محسن حاجیان» هادی سیاسی سپاه با مشارکت اساتید،کادر و طلاب در پایگاه بسیج مدرسه علمیه خواهران اهل البیت(ع) ملک شهر برگزار شد.

ما باید خود را برای فتنه های بزرگ تر آماده کنیم.

دوشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰:۴۷

مراسم بزرگداشت 9 دی درحسینیه شهدا شهرستان خوانسار با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، نماینده ولی فقیه در سپاه و سایر مسئولین، بانوان طلبه و آحاد مردم شهرستان خوانسار برگزار شد.

حضور طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه محدثه س اصفهان در تجمع بزرگداشت حماسه 9 دی

دوشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳:۵۷

طلاب، کادر و اساتید مدرسه علمیه خواهران فاطمه محدثه(س) اصفهان به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی و تجدید بیعت با ولایت و رهبری در میدان انقلاب این شهر اجتماع کردند.

شاه کلید زندگی شهدا، دعای پدر و مادر است.

یکشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴:۴۶

همزمان با هفته بصیرت طلاب، اساتید و کادر بسیجی پایگاه زهرای اطهر، مدرسه علمیه خواهران فاطمیه نجف آباد با حضور بر مزار مدافع حریم امامت؛ شهید محسن حججی، ضمن تجدید عهد با اهداف والای شهدا در نشست بصیرت افزایی 9 دی ماه شرکت کردند .