شش ویژگی نویسنده موفق

شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴:۲۴

نشست پژوهشی با عنوان «چراغ راه» با سخنرانی حجت الاسلام روح الله بیدرام و با حضور کارکنان و طلاب، در مدرسه علمیه خواهران صالحات فولادشهر برگزار شد

اشتغال زنان؛ سازنده یا آسیب زا

شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۳۱

کرسی آزاد اندیشی با عنوان «تاثیر اشتغال زنان بر روابط خانواده (سازنده یا آسیب زا)» با حضور با حضور کارشناسان، به همت مدارس علمیه فاطمیه اندان و الزهرا(س) خمینی شهر برگزار شد.

آسیب ها و تهدید های شبکه اجتماعی بررسی شد

شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲:۵۵

نشست سیاسی با موضوع «آسیب ها و تهدید های شبکه های اجتماعی» در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه نجف آباد اصفهان برگزار شد.

برای تأثیرگذاری در تبلیغات دینی باید از همه ابزارها استفاده شود

چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷:۰۶

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی گفت: روش‌ها و ابزارهای ما واسطه هستند، اصل این است که پیام خداوند به جامعه منتقل شود

تبلور ظهور در ولایت است

دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴:۳۰

مدیر مدرسه علمیه خواهران اهل البیت ع ملک شهر گفت: مسأله ولایت مسأله مهمی است و تبلور ظهور در ولایت است و یکی از پنج رکن اسلام به شمار می رود.

دوره «خانواده مهدوی» برگزار شد

دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳:۵۱

استاد حوزه و دانشگاه: حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون تربیت محبّان اهل بیت علیهم السلام در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن أمری لازم و بسیار مهم است.

هدف طلبگی پاسداری از دین و قرآن است

دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۱:۳۰

حجت الاسلام هراتیان گفت: هدف طلبگی در یک جمله، سربازی امام زمان (عج) است یعنی طلبه اگر تصمیم دیگری دارد باید ببیند در این مسیر هست یا نه .

نشست پژوهشی اعتبار احادیث برگزار شد

یکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷:۳۰

عضو هيأت علمي دانشگاه اصفهان به برخی از راه هاي شناخت حديث صحيح از غير صحيح اشاره كرد و گفت: آنچه از كلام خود معصومین علیهم السلام استفاده مي شود اين است كه حديثي صحيح است كه با قرآن سازگار باشد.

اگر فضای مجازی را رها کنیم می بازیم- حجاب با زبان روز تبیین شود

یکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱:۳۸

نشست بصیرتی سیاسی «مناسبت های مذهبی بستری برای تقویت مناسبت های ملی» با سخنرانی رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان در مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی نرجس خاتون (س) شاهین شهر برگزار شد.

برگزاری نشست اخلاقی در مدرسه علمیه خواهران صالحات فولادشهر

یکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳:۰۵

نشست اخلاقی با سخنرانی «حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا صالحیان» رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان و موسس مدرسه خواهران صالحات فولادشهر، با حضور کارکنان و طلاب این مدرسه برگزار شد.