بصیرت هم افق شدن با دید الهی است

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸:۵۹

خواص، اوج ماموریت خود را رسیدن به نقطه «قل» یعنی اهل منبر بودن و «قولوا للناس حسنا» مردم را در حوزه ملی تعریف کردن می دانند در حالی که ولیّ خدا ماموریت خود را در ابلاغ و مخاطبان خود را تا حد ملائکه می بیند.نکات اخلاقی و عملی سوره حمد

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۳۰

نشست اخلاقی با موضوع نکات اخلاقی و عملی سوره مبارکه حمد، با سخنرانی حجت الاسلام مرتضوی پناه و با حضور طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.

بررسی جریان های سیاسی در مدرسه ریحانة النبی(س) خور و بیابانک

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۲۳

نشست سیاسی با موضوع «شناخت جریان های سیاسی کشور»، در مدرسه علمیه ریحانة النبی (س) خور و بیابانک برگزار شد.

حلقه پژوهشی معرفتی «امر به معروف و نهی از منکر در قرآن» تشکیل شد

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۰۹

حلقه پژوهشی معرفتی با موضوع «امر به معروف و نهی از منکر در قرآن» با سخنرانی «زهرا شفیعی» استاد حوزه و با حضور طلاب، در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه محدثه سلام الله علیها اصفهان برگزار شد.

بصیرت سیاسی شرط نجات از فتنه هاست

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۱۷

حجت الاسلام اسدی، بصیرت سیاسی را شرط نجات از فتنه ها دانست، گفت: اگر تقوا نباشد در فضای غبارآلود، انسان حق را نمی بیند و به منافع خود توجه می کند و از روی هوی و هوس و علائق و وابستگی ها حکم می کند پس در همه بصیرت ها تقوای الهی لازمه کار است اگر تقوا باشد فضیلت ها و پایبندی به ارزش ها تحقق پیدا می کند.

وضع حجاب نگران کننده است

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۲۴

حجت الاسلام حاجی احمد با اشاره به وضعیت نگران کننده حجاب خصوصا در شهر اصفهان، گفت: برای اثبات بحث حجاب نباید آن را فقط از نگاه قرآن مطرح کرد، از متون تاریخ هم باید کمک گرفت، چرا که در تمدن ایرانی ما حجاب و غیرت وجود داشته است.

دشمنان با قراردهای استعماری به نابودی انقلاب اسلامی می اندیشند

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴:۴۸

حجت الاسلام حاجی احمد در جمع بانوان طلبه خمینی شهر گفت: دشمنان می خواهند اقتدار کشور را از راه های مختلف از بین ببرند و از برجام شروع کردند، که ناکام ماند و اکنون نیز مسئله قراردادهای استعماری را روی میز گذاشته اند و در آینده در نظر دارند موشک های ایران را هدف قرار دهند.

خانواده ها مهارت های کلامی و غیرکلامی را فرا بگیرند

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶:۵۸

ایجاد نشاط و شادی، حفظ حریم همسر، آرامش و مدیریت داخلی خانه و حفظ اموال همسر زیر مجموعه های مهارت رفتاری غیر کلامی هستند که تأثیر زیادی در حفظ بنیان خانواده ها دارد.

والدین به انتخاب مسیر فرزندان کم توجه نباشند

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸:۵۵

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان گفت: نقش والدین در اینکه فرزندان به چه مسیری هدایت شوند و چه راهی را برای آینده خود انتخاب کنند، بسیار مهم است.

۸ خیر دنیا و آخرت در کلام امیرالمومنین(ع)

پنجشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۳۷

اردوی تفریحی و نشست اخلاقی با موضوع «خیر دنیا و آخرت در نگاه امیر المومنین علیه السلام»، با حضور کارکنان، اساتید و طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا المرضیه(س) اصفهان برگزار شد.