عملکرد بسیار موفق بانوان اصفهانی در جشنواره الگو‌های برتر تدریس حوزه‌های علمیه خواهران

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۵۸

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با بیان اینکه استادان حوزه‌های علمیه خواهران در مرحله کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس عملکرد بسیار موفقی داشتند، گفت: از تعداد 42 نفر شرکت‌کننده استان اصفهان در این جشنواره تعداد 25 نفر به مرحله کشوری راه یافتند و به اختتامیه این جشنواره نیز دعوت شدند و «خانم حسینی» از استادان حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان نیز موفق به کسب رتبه دوم در رشته تفسیر شد.

ازدواج را هدف نبینیم- تصور غلط برخی طلاب از ازدواج

پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۲۷

کارشناس خانواده گفت: وقتی ازدواج را هدف ندیدیم در انتخاب همسر هم دقت ویژه خواهیم کرد تا عامل رشد انسان شود یا حداقل مانع رشد نباشد.

زندگی اهل علم با سختی گره خورده است

پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۵۸

رییس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان گفت: همیشه حوزوی‌ها، طلاب و کسانی که در مسیر معارف اهل‌بیت قدم برمی‌دارند با محرومیت‌ها و کمبودها مواجه بودند و سختی‌های زیادی را تحمل کردند.

هیچ روایتی فرزند کم را تایید نمی‌کند

پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸:۳۲

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان گفت: از ابتدای زندگی بچه‌دار شوید، دو فرزند کم و اشتباه است، هیچ روایتی در اسلام برای داشتن فرزند کم نداریم، هرکس از ترس روزی بچه‌دار نشود بداند روزی‌رسان خداوند است.

جشن ازدواج 139 طلبه خواهر در اصفهان

پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵:۲۱

مراسم جشن ازدواج 139 طلاب خواهر حوزه‌های علمیه استان اصفهان برگزار شد.

جشن ازدواج 139 طلبه خواهر اصفهانی برگزار می شود

سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵:۰۷

صدیقه بهشتی از برگزاری هشتمین مراسم جشن تبریک ازدواج 139 طلبه خواهر اصفهانی خبر داد

لزوم ورود حوزه های علمیه به عرصه های اجتماعی کلان

سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱:۵۰

مدیر حوزه علمیه خواهران کشور با تاکید بر لزوم اجرای طرح مدرسه محوری در حوزه های علمیه خواهران گفت: حوزه های علمیه خواهران چشم انداز مهمی را شروع کرده اند و مسوولیت های اجتماعی خطیری را به عهده گرفته اند.

رسالت‌ حوزه‌های علمیه تربیت طلاب برای اثرگذاری اجتماعی است

دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۴۳

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهجت‌پور با تأکید بر اینکه رسالت‌ حوزه‌های علمیه تربیت طلاب برای اثرگذاری اجتماعی است، عنوان کرد: اثرگذاری طلاب در اجتماع هیچ ارتباط و وابستگی به اشتغال در سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌ها ندارد

حوزه علمیه خواهران به تحولات علمی و فرهنگی نیاز دارد

دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۱۰

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین ابطحی با تاکید بر ضرورت فعال شدن بیشتر حوزه‌های علمیه در عرصه فعالیت‌های فرهنگی، گفت: متون درسی حوزه علمیه خواهران باید با نیازهای روز بانوان جامعه تغییر کند و کارآمدتر و مفیدتر باشد

درخشش بانوان اصفهانی در دوازدهمین جشنواره قرآنی حوزه علمیه خواهران کشور

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳:۴۱

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران اصفهان با اشاره به درخشش بانوان اصفهان در جشنواره قرآنی حوزه علمیه خواهران کشور گفت: از مجموع ۹۵ نفر برگزیده دوازدهمین جشنواره قرآنی حوزه علمیه خواهران ۱۵ نفر از استان اصفهان بودند.