همایش ملی قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶:۲۱

همایش ملی قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن توسط جامعةالمصطفی‌العالمیه اصفهان برگزار می‌شود، این همایش تا 15 آبان ماه مهلت ارسال چکیده مقالات خود را تمدید کرده است.

برگزاری پیش نشست همایش ملی قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن در مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲:۱۷

پیش نشست همایش ملی قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن با حضور مدیران، معاونین، اساتید و طلاب مدارس علمیه خواهران استان اصفهان در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

تحصیل 7 هزار طلبه خواهر در 58 حوزه علمیه استان اصفهان

سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲:۱۱

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان اصفهان تحصیل 7 هزار طلبه خواهر در 58 حوزه علمیه استان اصفهان خبر داد.

تجلیل از 29 طلبه خواهر برتر پنجمین جشنواره استانی علامه حلی ره در اصفهان

سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵:۵۷

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره استانی علامه حلی(ره) در اصفهان با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه اصفهان، آیت‌الله فقیه ایمانی از علمای استان، مسئولین حوزه‌های علمیه خواهران و برادران و بیش از یکصد نفر از محققین و پژوهشگران حوزوی، معاون پژوهش حوزه‌های علمیه، فضلا و محققین این استان در سالن اهل‌بیت(ع) اصفهان برگزار شد

زکاه العلم نشره ؛ زکات علم نشر آن است.

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶:۱۸

مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدارس علمیه خواهران نرجس خاتون شاهین شهر ، رهنان ، دولت آباد و ملک شهر به میزبانی مدرسه شاهین شهر با حضور آیت الله ناصری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی، حجت الاسلام و المسلمین ابطحی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهاان و حجت الاسلام والمسلمین ملکیان امام جمعه شاهین شهر، فرماندار، شهردار، اعضاء شورای شهر شاهین شهر در محل مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.

اطلاعیـه مدیریت حـوزه علمیـه خـواهران استـان اصفهـان

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶:۵۲

دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و غنی و بی‌بدیلی از آموزه‌های فکری و فرهنگی و مصادیق بارز تربیت در مکتب امام حسین(ع) است، گنجینه‌ای که برخاسته از هشت سال ایستادگی در برابر تمام قدرت‌های مستکبر و ظالم جهان و مزدوران سرسپرده آنان است و تبلور تفکر و فرهنگ آن دوران امروز به خوبی در فرهنگ دفاع از حرم و ایثار و فداکاری‌های مدافعان غیور حرم آل الله مشهود است.

برگزاری برنامه های مختلف ویژه خانواده طلاب

شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۹:۴۰

معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان از برنامه های مدارس علمیه خواهران این استان ویژه خانواده طلاب خبر داد.

برگزاری آیین افتتاحیه کانون خادمان رضوی مدارس علمیه استان اصفهان در دهه ولایت

پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵:۳۵

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران اصفهان از برگزاری آیین افتتاحیه کانون خادمان رضوی در مدارس علمیه خواهران اصفهان خبر داد و گفت: با توجه به افتتاح کانون خادمان رضوی مدیریت استان در دهه کرامت، مدارس علمیه استان اصفهان همزمان با جشن عید بزرگ غدیر خم اقدام به برگزاری آیین افتتاحیه کانون خادمان رضوی در مدارس علمیه نمودند.

برگزاری کارگاه تخصصی آموزش تجوید قرآن کریم از سوی معاونت فرهنگی مدیریت استان اصفهان

سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹:۵۰

دومین کارگاه علمی مهارتی تجوید قرآن کریم در سال جاری با حضور 25 نفر از اساتید تجوید توسط معاونت فرهنگی مدیریت استان اصفهان برگزار شد.