برگزاری جلسه هماهنگی همایش بزرگداشت بانو مجتهده امین ره و شهیده بنت الهدی صدر در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

یکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸:۲۱

جلسه هماهنگی همایش بزرگداشت بانو مجتهده امین ره و شهیده بنت الهدی صدر در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برگزار شد.

برگزاری مصاحبه علمی مهارتی اساتید و داوطلبان تدریس سطح دو و سه مدارس علمیه خواهران استان اصفهان

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵:۳۶

مصاحبه علمی مهارتی اساتید و داوطلبان تدریس سطح دو و سه مدارس علمیه خواهران استان اصفهان در تیرماه سال جاری برگزار می گردد.

برگزاری ۷۰۰جلسه قرآنی با محوریت بانوان طلبه

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱:۳۸

خانم بهشتی از اعزام بیش از ۷۰۰مبلغه در ماه رمضان به مناطق استان اصفهان خبر داد و گفت: مبلغین باید در کنار تحقق نهضت بزرگ قرآنی، به افزایش سطح آگاهی خانواده ها درباره مسائل تربیتی و همچنین شناساندن نحله های انحرافی و فرق ضاله بپردازند.

امام خمینی به فقه اسلامی حیات دوباره ای بخشید

دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷:۲۱

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان، امام خمینی(ره) را احیاگر فقه اسلامی برشمرد که با دیدگاهی نو اقدام به ترویج آن در جامعه کرد.

اقتصاد اسلامی جامعه را از ربا نجات می دهد

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴:۱۲

استاد حوزه علمیه اقتصاد اسلامی را نجات دهنده جامعه از ربا دانست و گفت: تا زمانی که پول اسلام اصلاح نشود شاهد اصلاح اقتصاد اسلامی نخواهیم بود و این مسأله نیازمند ورود حوزه علمیه به مسأله اقتصاد است.

اولویت مبلغان تربیت دینی باشد

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲:۴۶

حجت الاسلام اسکندری با بیان اینکه اولویت مبلغان باید تربیت دینی باشد، گفت: به عنوان مبلغان دین باید هم به تربیت جامعه توجه کنیم هم به فرهنگ جامعه، تبلیغ دین هم رویکرد فرهنگی دارد و هم رویکرد تربیتی، اما اولویت با مسأله تربیت است.

فعالیت ۵۰۰مدرسه علمیه خواهران در استان اصفهان

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰:۲۴

مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان با اشاره به تحصیل بیش از ۷۰هزار طلبه خواهر در حوزه‌های علمیه کشور، گفت: در اصفهان استقبال و انگیزه خواهران برای ورود به حوزه علمیه بسیار بوده است.

طلبگی به معنای رشد علمی و ورز دادن دانش در ذهن انسان است

شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳:۰۲

دبیر شورای علمی- تربیتی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: طلبگی به معنای افزودن علم نیست بلکه به معنای رشد علمی کردن و ورز دادن دانش در ذهن انسان است.