عدم اعلام برائت از ایادی استکبار، اوج جرم و خیانت فتنه گران/ رمز ماندگاری حماسه ۹دی مردمی بودن آن است

شنبه ۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶:۱۱

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، با بیان اینکه فتنه گران جای هیچ شک و شبهه ای مبنی بر حسن نیت خود را برای مردم باقی نگذاشتند، گفت: این افراد اگر ذره ای با این حرکت‌ها مخالف بودند ابراز پشیمانی می‌کردند، اما از هیچ یک از این اقدام ها اعلان برائت نکردند، چراکه اربابان آنها چنین اجازه ای را ندادند و درعوض این حرکت را تحسین کردند

دعا زبان مشترک تمام انسانها با هر دینی است

شنبه ۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴:۴۸

استاد حوزه و دانشگاه گفت: دعا عاملی معنوی است که سبب فعال سازی انسان در شبکه هستی است اما چون درست تبیین نشده، تعارض ایجاد می کند.

بيانيـه مديـريت حـوزه‌هاي علميـه خـواهـران استـان اصفهـان در گراميـداشت حماسـه 9 دي

شنبه ۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹:۲۱

حضور با شکوه ملت ایران در انتخابات 22 خرداد 1388 می توانست فرصتی برای تثبیت پایه های اقتدار نظام و شتاب فزاینده کشور و پیشرفت، توسعه اقتصادی و تعامل همه جانبه باشد که متأسفانه در سایه فتنه انگیزی دشمنان انقلاب اسلامی در داخل و خارج و روا داشتن ظلم و تهمت تقلب به یک چالش علیه استقلال، امنیت ملّی و استحکام نظام اسلامی در عرصه فراملّی تبدیل شد که این گناهی است نابخشودنی وتمام مسؤولیت آن برعهده سران فتنه و حامیان آنها می باشد.


هفتاد درصد تاثیر پذیری مربوط به رفتارهای غیر کلامی است

سه شنبه ۵ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷:۳۶

نشست مدیران و معاونان آموزش مدارس علمیه خواهران استان اصفهان با حضور «حجت الاسلام و المسلمین رسول ابراهیمیان» معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران، در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

برگزاری مرحله استانی دوازدهمین دوره ی مسابقات قرائت قرآن کریم

شنبه ۲ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰:۳۴

مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم مدارس علمیه خواهران استان اصفهان در سالن اجتماعات مدیریت این استان برگزار می شود.

از مدیر آموزش محور نمی توان انتظار تربیت طلبه پژوهش محور داشت

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۳:۰۰

سهرابی گفت: برای پژوهش محور شدن طلاب اساتید ومدیران نقش عمده ای را خواهند داشت واین در صورتی است که اساتید ومدیران خود به جایگاه پژوهش واقف باشند در غیر این صورت از استاد و مدیر آموزش محور نمی توان انتظار داشت که طلبه پژوهش محور تربیت کند.

برپایی غرفه ی دستاوردهای پژوهشی طلاب و اساتید حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای علمی، پژوهشی

شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵:۳۴

زهرا سهرابی معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در راستای ارج گذاری به تلاش های اساتید و طلاب پژوهشگر، اقدام به برپایی غرفه ای در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای علمی، پژوهشی با هدف ارائه و معرفی دستاوردهای پژوهشی طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران استان نموده است.

رونمایی از کتاب « طلایه داران پارسایی» بانوان عالمه اصفهان

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴:۲۰

در همایش طلیعه حضور طلاب جدیدالورود خواهر استان اصفهان، طی مراسمی از کتاب «طلایه داران پارسایی» که از سوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان تهیه شده و به چاپ رسیده است، رونمایی شد.

حقیقت وجودی طلبگی، معرفت نسبت به هدف خلقت است

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲:۵۶

حجت‌الاسلام اسکندری معرفت نسبت به حقیقت طلبگی را رمز موفقیت یک طلبه برشمرد و گفت: حقیقت وجودی یک طلبه، معرفت به هدف خلقت است و اگر این شناخت نباشد، نمی توان در مسیر طلبگی گام برداشت.

نخستین گام طلبگی، داشتن زندگی دینی در تراز اسلامی است

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵:۱۸

حجت الاسلام عالم زاده درباره پیش نیازهای موفقیت در طلبگی، گفت: دو نکته را باید طلاب در مسیر طلبگی مدنظر داشته باشند، زندگی دین دارانه و حیات دینی که یک طلبه تا مراحل تهذیب نفس، تزکیه و طهارت جان را به دست نیاورد و تمام شئون زندگی اش دینی نشود، نمی تواند در طلبگی موفق باشد.