سومین پیش نشست همایش دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت الله فاضل لنکرانی(ره) برگزار می‌شود

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۴۲

سومین پیش نشست علمی همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت الله فاضل لنکرانی(ره) تحت عنوان «حجیت خبر واحد در تفسیر و بررسی ایات تحدی از دیدگاه ایت الله لنکرانی» روز دوشنبه 21 آبان در اصفهان برگزار می‌شود

دعوت مدیریت حوزه خواهران اصفهان از ملت انقلاب

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱:۴۴

مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان در آستانه یوم الله ۱۳ آبان با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.

باید مروج اقوال، افعال و کردار اهل بیت ع باشیم

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸:۳۱

حجت الاسلام و المسلمین ابطحی در مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران خدیجه کبری (س) اصفهان گفت:مروج قول، افعال و کردار اهل بیت باشیم، ناشر افعال اهل بیت(ع) باشیم و با تولی و تبری ارادت خود را به اهل بیت(ع) نشان دهیم.

سرپرست مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان معرفی شد

پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳:۳۵

سرپرست مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان معرفی شد.

علما و بزرگان در طول تحصیل یک روز هم تعطیل درسی نداشته اند

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۳۶

مدیر حوزه‌ علمیه استان اصفهان گفت: مراجع تقلید و علمای گذشته باید الگو و سرمشق ما در تحصیل علوم حوزوی باشند که حتی در بدترین مصائب زندگی نیز لحظه ای کسب علم را ترک نکردند و حتی در طول تحصیل خود یک روز تعطیلی درسی نداشتند.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه محدثه(س) اصفهان

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹:۳۵

مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه محدثه(س) اصفهان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی ابطحی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان و هیأت همراه و با حضور مدیران مدارس علمیه کوثرو جامعه النور اصفهان، حضرت حکیمه(س) سپاهانشهر، هیئت امناء، کارکنان، اساتید، دانش آموختگان، مبلغان و طلاب مدرسه برگزار شد.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران صدیقه کبری س گلپایگان

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۲۳

مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران صدیقه کبری(س) گلپایگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی ابطحی مدیر حوزه علمیه خواهران استاهن اصفهان برگزار شد.

جزئیات طرح مدرسه محوری و آخرین تغییرات آموزشی حوزه خواهران

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸:۰۳

در طرح مدرسه محوری تعیین راهبردها و استراتژی ها و نقش راهبری و نظارت کلی بر عهده مرکز مدیریت حوزه های خواهران است و مدارس نقش برنامه ریزی و عملیاتی را دارند...

تحت تاثیر القائات دشمن در فضای مجازی قرار نگیرید/اگر عالم دینی منحرف شود عذاب او دوچندان است

شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰:۵۱

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: طلاب حوزه های علمیه نباید تحت تاثیرالقائات فضای مجازی قرار بگیرند و بدانند دشمن سعی در برجسته سازی نقاط ضعف روحانیت و حوزه های علمیه دارد.

اولین درس حوزه علمیه، تکبر زدایی و فروتنی است/ مدرسه محوری؛ رویکرد مدیریت حوزه‌های خواهران

شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶:۴۳

خانم ظهیری با تاکید بر اینکه درس اول در حوزه علمیه تکبر زدایی و فروتنی است، گفت: روحیه علمی، روحیه مقابله با جهل است و چشمه های علم و دانای باید حاصل شود، بنابراین ابتدا در مقابل نفس خویش و سپس در مواجه با مردم فروتنی کنیم.