همه چیز در عالم از حضرت زهرا فیض می‌برد

پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰:۱۸

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به عظمت حضرت زهرا(س) و فیض وجودی ایشان برای عالم وجود گفت: باید خود را برای درک ماه رجب آماده کنیم.

سلسله نشست های «نهج البلاغه و زندگی» در اصفهان برگزار می شود

چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴:۰۵

به همت معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، با هدف ارتقای سطح علمی مسابقه بزرگ حفظ حکمت های نهج البلاغه، سلسله نشست هایی به صورت مجازی برگزار می شود.

کادرسازی برای انقلاب از نسل کودک و نوجوان آغاز شود

سه شنبه ۹ دى ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸:۱۷

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی تصریح کرد کرد: کادر سازی انقلاب اسلامی را باید در میان نسل کودک و نوجوان انجام داد و لازمه این امر شناخت مبانی انقلاب و اهداف دشمنان و عاقبت سازش با دشمن و پذیرش دستورات آنها است.

فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹:۰۱

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه علمیه در عرصه پژوهش گفت: فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است.

بانوی مبلغه کارآفرین | نقص عضو هم مانع موفقیت نشد

دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹:۳۵

خانم طیبه کاملی بانوی مبلغه کارآفرین که نقص عضو هم مانع موفقیت او نشده است، می گوید: سال ۱۳۹۰ پدرم رحمت خدا رفت و خانه ای قدیمی که به نام من زده بود را با کمک برادرم بازسازی و به کانون فرهنگی اشتغال‌زایی تبدیل کردم.

فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است

دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹:۴۷

اصفهان - حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه علمیه در عرصه پژوهش گفت: فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است.

نخبگان علمی و پژوهشگران نیاز به حمایت دارند

یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰:۵۰

مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان در پیامی ضمن گرامی داشت هفته پژوهش، بر لزوم حمایت از پژوهشگران فعال و معرفی آنها به عنوان نخبگان علمی اشاره کرد.

روزنه‌های نفوذ دشمنان و گروه‌های تروریستی به داخل کشور بسته شود

دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷:۳۸

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با صدور پیامی جنایت تروریستی شهادت شهید فخری‌زاده را محکوم کرد.

گره گشایی از مشکلات مردم تنها با روحیه جهادی و بسیجی ممکن است

سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵:۴۰

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: بسیج سدی محکم و بنیانی مرصوص در مقابل تهاجمات دشمن در جنگ سخت و جنگ نرم بوده است و همواره این نیروی مقاومت بسیج بوده که در عرصه‌های مختلف با هشیاری و بیداری جلوتر از دیگران در مقابل دشمنان صف کشیده است

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان با استاندار

سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶:۴۹

مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان، در راستای معرفی هر چه بیشتر حوزه و ظرفیت‌های موجود، ایجاد تعامل و بررسی زمینه‌های همکاری، با استاندار اصفهان دیدار و گفت و گو کرد.