مراسم افتتاحیه کانون های خادمان رضوی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷:۱۰

مراسم افتتاحیه کانون های خادمان رضوی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین عباس اسکندری مدیرکل تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی ابطحی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، مدیران، معاونان فرهنگی و سرپرستان کانون های رضوی مدارس علمیه استان برگزار شد.

اصفهان با بیش از 17 هزار طلبه رتبه سوم کشور را دارد/ سالانه 18 میلیارد تومان صرف بیمه تأمین اجتماعی طلاب می‌شود

پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱:۴۶

مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه اصفهان گفت: اصفهان با دارا بودن 17 هزار طلبه، سومین استان کشور از لحاظ جمعیتی است که از این میان 10 هزار و 200 طلبه برادر و 6 هزار و 500 طلبه خواهر وجود دارد.

افتتاح کانون خادمان رضوی در مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان

دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۸:۲۶

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران اصفهان از افتتاح کانون خادمان رضوی در مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان خبر داد و گفت: هدف از فعالیت این کانون ارائه راهکارهای نوین در جهت نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی و آشنایی نسل جوان با سیره و سنت اهل بیت(ع) است.

مصاحبه سطح چهار حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برگزار شد

دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵:۵۶

خانم شفیعی گفت: مصاحبه سطح چهار(دکتری) در دو گرایش تفسیر تطبيقي و فقه خانواده به مدت چهار روز در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در حال برگزاری است

نقش ویژه مادران در تربیت فرزندان

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۱۸

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به تأثیرپذیری کودکان از فضا و محیط زندگی خود و نقش رسانه‌ها و تکنولوژی در تربیت فرزندان، گفت: اصل شاکله تربیتی کودکان در بهترین و پر نشاط‌‌ ‌ترین ساعات با مادران است.

برخی دستگاه های دولتی در عرصه عفاف و حجاب موفق عمل نکرده اند

چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴:۳۹

مدیر مدرسه علمیه فلاورجان گفت: دستگاه های دولتی و غیر دولتی در عرصه عفاف و حجاب دچار روزمره گی شده و فقط به هنگام مناسبت ها فعالیتی دارند و برای رفع تکلیف کاری می کنند و فعالیتشان مستمر و اصولی نیست.

کارگاه آموزشی اساتید تجوید مدارس علمیه استان برگزار می شود.

یکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳:۲۸

صدیقه بهشتی معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان از برگزاری کارگاه آموزشی اساتید تجوید مدارس علمیه استان خبر داد.

برگزاری دوره توجیهی ـ آموزشی تربیت کارشناس مذهبی از سوی معاونت فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

یکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵:۲۵

معاونت فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) دوره توجیهی ـ آموزشی تربیت کارشناس مذهبی با حضور 90 نفر از اساتید، دانش آموختگان و مبلغان طی دو روز برگزار نمود.

منع در حجاب مربوط به ظاهر است، ولی منع در عفت، مربوط به باطن و درون است

چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳:۲۵

استاد حوزه و دانشگاه: سقوط ارزش زن، آفت تحصیلی و آموزشی،افزایش بیماریهای روحی و روانی، بی علاقگی به ازدواج، تیرگی رابطه فرزندان با والدین، رو آوردن به کسب درآمدهای نامشروع از پیامدهای بدحجابي و بي عفتي در جامعه