نقش بانوان در انقلاب کمتر از مردان نیست

سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲:۱۳

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی، با اشاره به نقش آفرینی زنان در انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) یک زن و دو مرد را برای رساندن پیام مهم خود به گورباچف رهبر ابرقدرت وقت یعنی شوروی برمی‌گزینند و این موضوع تنها مصداقی است از نقش آفرینی بانوان در عرصه‌های حساس و اثرگذار انقلاب.

مدرسه علمیه خواهران اصفهان در روزهای کرونایی به کارگاه‌های جهادی تبدیل شد

شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷:۴۰

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: ۱۰ مدرسه علمیه این استان در روزهای کرونایی و با فعالیت‌های داوطلبانه بانوان طلبه به کارگاه های جهادی و خدماتی تبدیل شد.

روایت طلبه خواهری که اموات کرونایی را غسل داد

چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰:۴۴

باقری حضور در گروه جهادی و فعالیت در غسالخانه را آزمودن آمادگی خود، برای رسیدن به آرزویش که شهادت است، می دانند و می گوید هیچ گاه از حضور در چنین عرصه ای پشیمان نیستم.

رسالت هدایتگری انبیا بر عهده اساتید حوزه است

پنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳:۵۸

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان نخستین وظیفه اساتید حوزه را خودسازی و سپس هدایت عنوان کرد و گفت: اکنون رسالت هدایتگری انبیا بر عهده اساتید حوزه است و لازمه آن خودسازی است،

پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان به مناسبت انتصاب شایسته ی دکتر سید سعید سرابی به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

پنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰:۳۶

پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان به مناسبت انتصاب شایسته ی دکتر سید سعید سرابی به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان به عنوان عضو شورای راهبردی حوزه علمیه و صدا و سیمای اصفهان منصوب شد

چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰:۰۶

آیت الله طباطبائی نژاد طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین بهرامی را به عنوان عضو شورای راهبردی حوزه علمیه و صدا و سیمای اصفهان منصوب کرد.

بهره برداری بیشتر از معارف اسلامی نيازمند تحصيل در حوزه است

شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱:۲۱

خانم نیک نفس متخصص داخلی، قلب و دارای سطح چهار حوزه علمیه اصفهان با اشاره به اینکه برای درک عمیق و بهره برداری بیشتر از معارف اسلامی به تحصیل در حوزه علمیه نیاز است، خاطر نشان کرد: حوزه‌های علمیه از نظر ارائه مطالب آموزشی در حوزه دین برای آغاز کار مفید هستند.

پیام تسلیت مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان در پی ارتحال حجت‌الاسلام والمسلمین ترابی

یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳:۵۷

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان در پیامی ارتحال حجت‌الاسلام والمسلمین ترابی را تسلیت گفت.

دروس حوزه علمیه خواهران اصفهان تا عادی شدن شرایط به صورت غیر حضوری برگزار می شود

شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷:۰۳

مددیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با اشاره به تعطیلی کلاس های آموزشی طلاب تا پایان اسفندماه به دلیل شیوع ویروس کرونا از بهره مندی طلاب خواهر از آموزش های غیر حضوری و مجازی در این ایام خبر داد.

فراخوان مقاله ویژه پیش شماره دو فصل نامه پژوهش های قرآنی - فقهی خانواده

سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸:۴۸

معاونت پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برای پیش شماره دو فصل نامه پژوهش های قرآنی - فقهی خانواده فراخوان مقاله داد.