آزمون ورودی سطح سه و چهار حوزه خواهران اصفهان برگزار می‌شود

سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵:۰۲

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: آزمون ورودی سطح سه و چهار حوزه علمیه خواهران اصفهان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

جلسه شورای سیاست گذاری یازدهمین جشنواره علامه حلی (ره) اصفهان تشکیل شد

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱:۱۵

دبیریازدهمین جشنواره علامه حلی(ره) اصفهان از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری یازدهمین جشنواره علامه حلی (ره) استان اصفهان دردفتر آیت الله طباطبایی نژاد خبر داد.

جامعه شناسی و شناخت مسائل جهانی از ضروریات حوزه علمیه است

دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹:۰۸

حجت الاسلام بهرامی با تأکید بر ضرورت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن گفت: جامعه شناسی و شناخت مسائل جهانی برای خنثی سازی توطئه دشمنان ضروری است.

معنویت، مهمترین عامل ایجاد انگیزه در طلاب است

سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶:۰۵

حجت الاسلام موسوی معنویت را از عوامل مهم ایجاد انگیزه در طلاب دانست و گفت: بروز و ظهور فعالیت‌های حوزه‌های علمیه از عوامل جذب جامعه به حوزه علمیه است.

همه چیز در عالم از حضرت زهرا فیض می‌برد

پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰:۱۸

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به عظمت حضرت زهرا(س) و فیض وجودی ایشان برای عالم وجود گفت: باید خود را برای درک ماه رجب آماده کنیم.

سلسله نشست های «نهج البلاغه و زندگی» در اصفهان برگزار می شود

چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴:۰۵

به همت معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، با هدف ارتقای سطح علمی مسابقه بزرگ حفظ حکمت های نهج البلاغه، سلسله نشست هایی به صورت مجازی برگزار می شود.

کادرسازی برای انقلاب از نسل کودک و نوجوان آغاز شود

سه شنبه ۹ دى ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸:۱۷

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی تصریح کرد کرد: کادر سازی انقلاب اسلامی را باید در میان نسل کودک و نوجوان انجام داد و لازمه این امر شناخت مبانی انقلاب و اهداف دشمنان و عاقبت سازش با دشمن و پذیرش دستورات آنها است.

فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹:۰۱

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه علمیه در عرصه پژوهش گفت: فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است.

بانوی مبلغه کارآفرین | نقص عضو هم مانع موفقیت نشد

دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹:۳۵

خانم طیبه کاملی بانوی مبلغه کارآفرین که نقص عضو هم مانع موفقیت او نشده است، می گوید: سال ۱۳۹۰ پدرم رحمت خدا رفت و خانه ای قدیمی که به نام من زده بود را با کمک برادرم بازسازی و به کانون فرهنگی اشتغال‌زایی تبدیل کردم.

فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است

دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹:۴۷

اصفهان - حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه علمیه در عرصه پژوهش گفت: فراگیری روش‌های تحقیق تخصصی لازمه فعالیت پژوهشگران است.